+48 603 623 300 office@mariemonte.pl

Marie Monte to uznany producent odzieży damskiej.

Nieprzerwanie od 30 lat produkujemy najwyższej jakości płaszcze, żakiety, spódnice i bluzki. Od ponad 10 lat szyjemy na zlecenie znanych światowych marek. Tworzymy też odzież pod własną marką, na podstawie własnych projektów i konstrukcji. Nasze wyroby trafiają do kobiet w Europie i Ameryce Północnej.

O nas

Początki naszej działalności sięgają 1985 roku, kiedy to w sercu Wielkopolski – w podpoznańskim Bolechówku – powstała firma MAG Maria Górna, produkująca odzież dla kobiet wymagających i dbających o niepowatarzalny styl.

Początkowo odzież produkowana była wyłącznie pod marką MAG, a najnowsze kolekcje wielokrotnie wystawiane były m.in. na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wysoka jakość wytwarzanej przez nas odzieży została dostrzeżona również poza granicami Polski. Dzięki temu od ponad 10 lat rosnący udział w łącznej naszej produkcji mają zlecenia dla renomowanych marek odzieżowych oraz domów wysyłkowych.

Jakość wykonania

Jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych zleceniodawców. Największy nacisk kładziemy na perfekcyjne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Doświadczenie

Nasze krawcowe to profesjonalistki o najwyższych kwalifikacjach i długoletnim doświadczeniu. Ponad połowa z nich pracuje u nas nieprzerwanie od ponad 20 lat. Razem tworzymy zgrany i twórczy zespół.

Materiały

Szyjemy głównie z wysokiej jakości wełen, m.in. z domieszką kaszmiru lub alpaki, produkowanych na nasze zlecenie w kraju i zagranicą.

Ekskluzywna odzież hippiczna.

Specjalnie dla wymagających członków klubów jeździeckich stworzyliśmy linię odzieży hippicznej. Komfort, styl i elegancja to cechy kolekcji własnej marki Marie Monte przeznaczonej dla kobiet, które aktywnie spędzają czas w siodle i jednocześnie chcą zawsze pięknie wyglądać. Linia hippiczna cieszy się ogromnym uznaniem w wielu krajach Europy.

Zapraszamy do współpracy.

Od lat jesteśmy postrzegani jako rzetelny i niezawodny partner. Pracujemy dla polskich i zagranicznych marek odzieżowych. Świaczymy usługi w zakresie kompleksowej produkcji odzieży damskiej. Nieustannie rozwijamy się i podnosimy kwalifikacje, a nasze doświadczenie i tradycje krawieckie łączymy z nowoczesnym wzornictwem i technologią.

 

Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z nowymi partnerami, więc jeśli jesteś przedstawicielem marki odzieżowej, zapraszamy do kontaktu z nami.

Zobacz jak pracujemy

Projekt i konstrukcja

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt i konstrukcję, na podstawie otrzymanego wzoru, szablonu lub zdjęć. Uważnie słuchamy wytycznych i potrzeb naszych partnerów, aby finalny produkt spełniał ich oczekiwania oraz cieszył ich Klientki podczas użytkowania odzieży.

Przygotowanie produkcji

Pracujemy na tkaninach i dzianinach, które dostarcza zleceniodawca lub które zamawiamy indywidualnie w kraju i zagranicą. Gwarantujemy precyzyjne i oszczędne krojenie powierzonego materiału. Wykrojone elementy podklejamy wkładami, kładąc nacisk na trwałe i precyzyjne połączenie wszystkich elementów podczas całego procesu produkcji.

Szycie i wykańczanie

Doświadczenie naszego personelu, nowoczesny park maszynowy oraz dbałość o każdy szczegół, na każdym etapie produkcji, każdej pojedyńczej sztuki to gwarancja najwyższej jakości wykonania. Każda wyprodukowana sztuka jest parowana dla podwyższenia estetyki produktu i stabilizacji rozmiaru.

Kontrola jakości i pakowanie

Po zakończeniu procesu produkcji każda sztuka jest indywidualnie kontrolowana, a następnie pakowana w opakowania inwidualne i zbiorcze oraz wysyłana do Klienta. Stawiamy na terminową realizację każdego zamówienia. Nasze wyroby  szybko i bezpiecznie trafiają na rynki krajowe i zagraniczne.

Galeria

Kontakt

?
ul. Lipowa 14
62-005 Bolechówko
?

+48 603 623 300